597D226X9063F8T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    597D226X9063F8T
  • Производитель
    Sprague Electric
  • Описание
    Sprague Electric 597D226X9063F8T Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 22 uF Voltage Rating: 63 V ESR: 0.2 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 3024 Case Code - mm: 7660 Height: 4.7 mm Mfr Case Code: F Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Series: 597D Product: Tantalum Solid Low ESR Standard Grade Dimensions: 6 mm W x 7.6 mm L Dissipation Factor DF: 6 Leakage Current: 14 uA Package / Case: 3024 (7660 metric) Ripple Current: 1.1 A Termination Style: SMD/SMT